User Tools

Site Tools


projektas_nr.9

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
projektas_nr.9 [2015/12/04 19:29]
78.58.178.236
projektas_nr.9 [2016/01/03 10:18] (esamas)
simonas
Linija 102: Linija 102:
  
 **Nėra garso** **Nėra garso**
-Atsižvelgiant į tai, dydį ir formąpiezo elementai lengvai praleidžia tinkamas skyles ant breadboard. Išbandykite,​ ar dvigubus patikrinimus jo vietoje.+Atsižvelgiant į tai, dydį ir formą piezo elementai lengvai praleidžia tinkamas skyles ant 'breadboard'. Išbandykite,​ ar dvigubus patikrinimus jo vietoje.
  
 **Negali galvoti kol groja melodija?** **Negali galvoti kol groja melodija?**
Linija 119: Linija 119:
 </​code>​ </​code>​
  
-Pakeisti didesnio numerio melodijąƳ lėtesnę ar mažesnio numerio melodijąƳ greitesnę.+Pakeisti didesnio numerio melodijąƳ lėtesnę ar mažesnio numerio melodiją ​į greitesnę.
  
 **Užrašų nustatymai:​** **Užrašų nustatymai:​**
Linija 129: Linija 129:
  
 **Komponuokite savo melodijas:​** **Komponuokite savo melodijas:​**
-Programa yra iš anksto nustatyti groti "​Mirganti Mirganti Maža Žvaigždute", tačiau, kaip ji yra užprogramuota,​ tai suteikia galimybę ją lengvai keisti. Kiekviena daina yra apibrėžiama vienu int ir dviem masyvų, int ilgis apibrėžia užrašų skaičių, pirmieji masyvo pastabos [] apibrėžia kiekvieną pastabą, antroji plaka [] apibrėžia,​ kiek laiko kiekvienas pastaba yra grojama. Kai kurie pavyzdžiai:​+Programa yra iš anksto nustatyti groti "​Mirganti Mirganti Maža Žvaigždutė", tačiau, kaip ji yra užprogramuota,​ tai suteikia galimybę ją lengvai keisti. Kiekviena daina yra apibrėžiama vienu int ir dviem masyvų, int ilgis apibrėžia užrašų skaičių, pirmieji masyvo pastabos [] apibrėžia kiekvieną pastabą, antroji plaka [] apibrėžia,​ kiek laiko kiekvienas pastaba yra grojama. Kai kurie pavyzdžiai:​
  
-** Mirganti Mirganti Maža Žveigždutė**+** Mirganti Mirganti Maža Žvaigždutė**
 <​code>​ <​code>​
 int length = 15; int length = 15;
projektas_nr.9.txt · Keista: 2016/01/03 10:18 vartotojo simonas